SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Strážné - ideální pro snowboardisty

Přemýšlíte o víkendu v horách? Navšivte s rodinou středisko Strážné.

Zimní středisko Zásada

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Zásada a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Malá Úpa se zajet určitě vyplatí

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Malá Úpa.

Velká Úpa - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Velká Úpa.

Oáza – Loučná nad Desnou - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Oáza – Loučná nad Desnou!

Mrákotín - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Mrákotín.

Kam na zimní dovolenou?

Zima přichází mílovými kroky. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Do ski areálu Sádek Capartice se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Sádek Capartice a užijte si zimní radovánky naplno!

Informace z lyžařských areálů

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Testují systémy umělého zasněžování. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Javorový vrch - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přijeďte navštívit areál Javorový vrch a užijte si zimní radovánky naplno!

Příprava na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se těmto problémům vyvarovat?

Zimní středisko Petříkov

Milujete snowboarding? Přijeďte navštívit areál Petříkov a užijte si zimní radovánky naplno!

Klíny - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Klíny a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Stříbrná se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Stříbrná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Stupava - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Stupava.

Vlek Hodonín u Kunštátu - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Vlek Hodonín u Kunštátu je pro vás to pravé.

Dolní Morava - Větrný vrch - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Dolní Morava - Větrný vrch je pro vás to pravé.

Důvěřujte českým výrobcům sportovního oblečení!

Plánujete zimní dovolenou? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Vurmovka - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Vurmovka!

Olešnice - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Olešnice a užijte si zimní radovánky naplno!

Říčky v O.h. - příjemně překvapil

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Říčky v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Karlov se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Karlov!

Areál Kadlečák ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Kadlečák!

Zimní středisko Horní Podluží

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Horní Podluží.

Cykloturisté často míří do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. V této oblasti na Vás čeká tolik krásných míst, že se sem rádi jistě budete vracet. Míří sem mnoho lidí z celé republiky a především je lákají zdejší cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

Kam na dovolenou? Zamiřte do Třeboně!

Třeboňsko je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí jižních Čech, je velice rozmanitá a dokáže obohatit mnoha pěknými zážitky jak pěší turisty, tak i cykloturisty. Je ideálním místem jak pro vícedenní dovolenou, tak i pro víkendové pobyty, ať už jste ubytovaní v nějakém penzionu či hotelu, nebo jen v kempu pod stanem. Je to svět malebných poklidných vesniček, staletých rybníků, prosluněných luk a rozlehlých lesů. Na Třeboňsku objevíte i mnoho historických skvostů a jelikož je jeho terén v podstatě rovinatý, rádi se sem vrací nenároční turisté, cyklisté a rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C