SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Klíny - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Klíny a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete trojici vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte párek v rohlíku či točené pivo. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Zoopark Chomutov se nachází pouze 20km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 70%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C