SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Vlek Hodonín u Kunštátu - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Vlek Hodonín u Kunštátu je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete párek v rohlíku a zelňačku.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Jarošův mlýn. Stojí za vidění.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 72%. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C