SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Dolní Morava - Větrný vrch - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Dolní Morava - Větrný vrch je pro vás to pravé. Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku.

V areálu nachází dvojice vleků a lano pro děti. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete bramboráčky a uzená cigára.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Zábřeh.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 48%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C