SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Malá Úpa se zajet určitě vyplatí

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Malá Úpa. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Návštěvníci areálu oceňují především 7 lanovek. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kofolu či horkou čokoládu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Za vidění stojí Kaplička v Obřím dole.

Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 67%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 18.8.

°C
°C
Pátek
19.8.2022

°C
°C
Sobota
20.8.2022

°C
°C
Neděle
21.8.2022

°C
°C