SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Olešnice - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Olešnice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází trojice vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete česnečku a česnečku. Středisko sousedí s Bystré.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 57%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Olešnice - ideální pro rodiny s dětmi

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C