SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Karlov se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Karlov! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je čtveřice sedačkových lanovka. Dále můžete využít 6 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně, někdy více. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší česnečku nebo smažený sýr. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Městské muzeum Rýmařov, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 64% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C