SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Horní Podluží

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Horní Podluží. Areál se nachází v Lužických horách nedaleko města Česká Lípa a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nouze nebude.

V areálu se nachází trojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován 1x denně, někdy více. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnejte kofolu nebo bramboračku.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C