SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Velká Úpa - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Velká Úpa. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete trojici vleků a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. bramboračku či kofolu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 71%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 18.8.

°C
°C
Pátek
19.8.2022

°C
°C
Sobota
20.8.2022

°C
°C
Neděle
21.8.2022

°C
°C