SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Oáza – Loučná nad Desnou - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Oáza – Loučná nad Desnou! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete čtveřici vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte točené pivo a řízečky. Středisko sousedí s Přemyslov.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 61%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C