SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Strážné - ideální pro snowboardisty

Přemýšlíte o víkendu v horách? Navšivte s rodinou středisko Strážné. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít čtveřici vleků a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší bramboračku nebo horkou čokoládu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Určitě si prohlédněte Památník obětem Krkonoš, který se nachází pouze 10km daleko. Je opravdu krásný.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 71% si areál prostě nezaslouží.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C