SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Petříkov

Milujete snowboarding? Přijeďte navštívit areál Petříkov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky nebo uzená cigára. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 73% - to je náš verdikt.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Nevíte, jakou léčbu zvolit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-4°C
-6°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
-2°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-1°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C